
Egypte.nl - Nijlcruise
- Alexia: Nijlcruise / MS Alexia Monte Carlo
- Sobek: Rondreis Egypte incl Nijlcruise & Rode Zee / Sharm el Sheikh
- Sobek: Egypte Rondreis incl Nijlcruise & R. Zee / Sharm el Sheikh (All-In)
- Isis: Egypte Rondreis incl Nijlcruise & Rode Zee / Sharm el Sheikh
- Isis: Rondreis Egypte incl Nijlcruise & R. Zee / Sharm el Sheikh (All-In)
- Isis: Egypte Rondreis incl Nijlcruise & Rode Zee / Marsa Alam (All-In)
- Amon: Egypte Rondreis incl Cruise, Cairo & Rode Zee / Sharm
- Amon: Egypte Rondreis incl Cruise, Cairo & R. Zee / Sharm (All-In)
- Sfinx: Egypte Rondreis incl Cairo & Cruise over de Nijl
- Rondreis Egypte incl Nijlcruise, Sinai & Jordanie
- Horus: Rondreis Egypte incl Cairo, Nijlcruise & Rode Zee / Hurghada
- Ramses: Egypte Rondreis incl Cairo, Abu Simbel & Cruise
- Petra: Egypte Rondreis incl Cruise, Cairo, Sinai & Jordanie
- Alexander: Cairo, Alexandrie, Cruise, A. Simbel & R. Zee / Hurghada
- Nefertiti: Cairo, Abu Simbel, Cruise & Rode Zee / Hurghada
- Nasser: Nijlcruise, A. Simbel, Nassermeer, Cairo & R. Zee / Sharm
- Hatsjepsut: Egypte Rondreis incl Cairo, Oases & Cruise
![]() ![]() ![]() ![]()
Hatsjepsut: Egypte Rondreis incl Cairo, Oases & Cruisevanaf € 1870,-Prijzen & Boeken
|
||||||
| Reisschema | Accommodatie info | Excursies & Duikproducten | Bestemmingsinfo | Prijzen & Boeken | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
Intercontinental Pyramids Park Cairo
(3 nachten)
OmschrijvingHet Intercontinental Pyramids Park is een prachtig vijfsterren resort met een ideale ligging! U treft de Piramiden en Sphinx op loopafstand! Restaurant & cafésHet resort beschikt over meerdere restaurants en cafés. In het Al Shorfa restaurant kunt u gebruik maken van het ontbijt- en dinerbuffet. U kunt ook heerlijk eten in één van de overige restaurants, zo kunt u heerlijke Italiaanse pasta eten in het La Terazza à la carte restaurant. De sfeervolle bars en de La Deenar Discotheek zijn populaire gelegenheden om de avond door te brengen. Sport & ontspanningZwembad, tennisbaan, joggingbaan en diverse sportvelden. In het resort bevindt zich een healthcenter met een sauna, jacuzzi, stoomruimte, fitness en aerobics. FaciliteitenReceptie met meertalig personeel, diverse vergaderruimten, internetfaciliteiten, parkeerfaciliteiten, beautysalon, souvenirwinkel, autoverhuur, geld wisselen en wasserette. AnimatieHet resort biedt dagelijks live entertainment. KamerinfoHet Intercontinental Pyramids Park beschikt over 470 kamers. Alle kamers zijn voorzien van airco, televisie, telefoon, internetaansluiting, minibar en een compleet ingerichte badkamer. Het hotel beschikt naast standaard kamers ook over diverse suites en superior rooms. Deze kamers zijn groter dan de standaardkamers en beschikken vaak over extra faciliteiten. KinderenVoor de kinderen is er een "kids playground" en biedt het hotel oppasservice. Ligging & omgevingHet Intercontinental Pyramids Park heeft een ideale locatie! Slechts op korte afstand van de Piramiden en Sphinx! tov centrum Cairo: < 20 km Logies & OntbijtOntbijt in buffetvorm In geval van half pensionOntbijt en diner in buffetvorm.
Bahariya Hot Spring
(2 nachten)
Omschrijving tov Cairo: 365 km
Woestijnkampen
(2 nachten)
Proef het échte Egypte uit de tijd van de nomaden en verblijf in een traditioneel woestijnkamp! Geniet van de rust, de sterrenhemel, een kampvuur en de schoonheid van de woestijn... De tentenkampen zijn vervaardigd van uiterst dik materiaal en staan reeds opgezet voor u klaar. Houdt u er rekening mee dat er geen faciliteiten aanwezig zijn en u het échte Egypte ervaart.
LTI Pyramisa Isis Island Aswan
(2 nachten)
OmschrijvingDit luxe hotel is romantisch gelegen in een prachtige omgeving. Het hotel heeft een mooie tuin en een fantastische keuken. Restaurant & cafésHet hotel beschikt over meerdere restaurants en cafés. Sport & ontspanningZwembaden (verwarmd), kinderzwembad, biljart, tennisbaan, tafeltennis, minigolf, squashbaan, fitness en een discotheek. FaciliteitenReceptie met meertalig personeel, geld wisselen mogelijk, geldautomaat aanwezig, telefoon, winkeltjes, tuin, internetfaciliteiten, wasserette, kluisjes, beautysalon, spa, roomservice. Het hotel is toegankelijk voor de mindervalide. AnimatieZowel overdag als 's avonds worden verschillende activiteiten georganiseerd voor kinderen en volwassenen. KamerinfoHet hotel beschikt over 450 kamers. Alle standaardkamers zijn voorzien van een compleet ingerichte badkamer, airco, telefoon, televisie, kluisje. KinderenVoor kinderen is er een kinderspeelplaats, kinderzwembad, babysitting, kindermenu en kinderstoeltjes in het restaurant. Ligging & omgevingHet Isis Island is gelegen op een privé eiland! De omgeving van het hotel is adembenemend! tov centrum: (per boot) < 25 min In geval van all inclusiveMaaltijden in buffetvorm • Lokale (non-) alcoholische dranken (frisdrank, bier en wijn) van 09.00 - 22.00 uur en afternoon tea
M/S Alexia Monte Carlo de luxe
(3 nachten)
In de periode mei t/m september 2012 verblijft u op de M/S Monaco de luxe. Dit schip is een zusterschip van de M/S Alexia Monte Carlo de luxe en behoort tot de zelfde eigenaar. OmschrijvingHet Alexia Monte Carlo de luxe is het beste 5-sterren cruiseschip dat over de Nijl vaart en is volledig ingericht naar de wens van de Nederlandse klant! Aan boord kunt u o.a. genieten van de volgende extra’s:
FaciliteitenZondek met ligstoelen, recreatiegebied, bar en zwembad. Op de overige dekken zijn de lobby, bazaar, souvenirshop, disco en het restaurant. Er is internet beschikbaar (tegen betaling). Tevens is er aan boord een wasserette en kluis aanwezig. KamersAlle kamers zijn Junior suites voorzien van complete badkamer met bad en haardroger, airconditioning, minibar, tv, telefoon, zitruimte en panorama raam. Op de Alexia worden kamers op 3 type dekken aangeboden: Voor een toeslag van EUR 350 per kamer per week kunt u upgraden naar de Superior Suite (2-3 personen) die ruimer is dan normale kamers.
Radisson Blu Hotel Heliopolis Cairo
(1 nacht)
OmschrijvingHet nieuwe Radisson Blu Hotel ligt in het exclusieve stadsdeel Heliopolis vlak bij het vliegveld. Het hotel is de perfecte oase van rust en luxe voor gasten die de stad bezoeken. Na het bezoeken van alle bezienswaardigheden in Cairo, kunt u ontspannen in de Egyptische zon aan het zwembad op het dak van het hotel en het elegante spa gedeelte. Restaurant & cafésGeniet van de moderne invloeden en de Italiaanse specialiteiten in de showkeuken in het prachtige Filini restaurant. De hele dag kunt u in het hotel terecht voor internationaal en Oriëntaals eten. In het lobby gedeelte van het hotel, vindt u 1122, een moderne bar met buitenterras waar verse fruitsappen, internationale cocktails en shisha (waterpijp) worden geserveerd. De poolbar van het hotel, is de plek voor gezonde maaltijden, snacks en verfrissende dranken. Sport & ontspanningOp het dak van dit hotel vindt u een zwembad. Verder hebben gasten toegang tot de health club en luxe spa inclusief fitnessruimte, volledig ingericht door Technogym, jacuzzi en sauna. Let op, het kan zijn dat enkele van deze faciliteiten niet beschikbaar zijn in verband met het recent openen van het hotel. FaciliteitenHet hotel beschikt over gratis high speed internet en een one touch service waarbij u met één druk op de knop direct beschikt over 24 uur room-service, laundry-service, wake-up call service en contact heeft met de onderhoud- en informatiedesk. KamerinfoHet hotel biedt 427 uitstekende en zeer ruime kamers allen ingericht met moderne apparatuur en trendy meubilair. Alle kamers beschikken over een LCD televisie, airconditioning, high speed internet, koffiemachine, waterkoker en een luxe badkamer ingericht door het erkende Franse merk Anne Sémonin. Ligging & omgevingHet hotel ligt 3 kilometer van de luchthaven en 18 kilometer van het centrum van de stad. Het hotel is omringd door talrijke sport en Leisure clubs, inclusief the Heliopolis Club. Logies & OntbijtOntbijt in buffetvorm.
M/S Monaco de luxe
(3 nachten)
In de periode mei t/m september 2012 verblijft u op de M/S Monaco de luxe. Dit schip is een zusterschip van de M/S Alexia Monte Carlo de luxe en behoort tot de zelfde eigenaar. De M/S Monaco is werkelijk van alle gemakken voorzien. Het schip is in 2003 gestart met varen en bestaat uit alleen maar Junior suites. Tevens beschikt het schip over uitgebreide fitnessmogelijkheden en kunt u tegen betaling ook gebruik maken van de massageruimte. In de lounge wordt elke avond gedanst. FaciliteitenZondek met ligstoelen, bar, zwembad en jacuzzi. Op de overige dekken zijn de lobby, bazaar, souvenir shop, beauty salon, piano bar, restaurants en verschillende barren en lounges. Tevens is er aan boord een wasserette aanwezig en een healthcentrum met fitness, massage en sauna. KamersAlle kamers zijn Junior suites en voorzien van complete badkamer met haardroger en bad, airconditioning, minibar, tv, telefoon, kluis, zithoek en panorama raam. Op de Monaco worden kamers op 3 type dekken aangeboden: Voor een toeslag van EUR 350 per kamer per week kunt u upgraden naar de Superior Suite (2-3 personen) die ruimer is dan normale kamers.
Inbegrepen
|
||||||
| Reisschema | Accommodatie info | Excursies & Duikproducten | Bestemmingsinfo | Prijzen & Boeken | ||














